Најсреќни денови за овие знаци: Викенд хороскоп

Најсреќни денови за овие знаци: Викенд хороскоп

Лав

Досега бевте премногу отворени во разговорот со партнерот. Од денес под голем притисок од личност под знакот на Водолија се свртувате кон себе и кон вашите планови и желби. Никој веќе не се интересира за вас. Вие само се гледате себеси.

Девица

Тврдоглави сте кога се во прашање врските на работа. Донесувате некои одлуки кои не се поволни за другите, но вие сте најважни за себе, а тоа е одлична деловна афирмација за вас. Љубовната ситуација е многу комплицирана поради вашата потреба да бидете во центарот на вниманието.

Вага

Вашата приватност е само ваша и никој нема право да ве вознемирува. Видете дека сè што имате во врска со парите и деловните патувања е договорено денес до крајот на денот. Здравјето е одлично.

Шкорпија

Почетокот на денот е под влијание на емоциите и страста, особено поради личноста под знакот Девица. Ќе бидете под силно влијание на другите во однос на странските деловни планови во остатокот од денот. Главоболка.


Претходна страна  Следна страна

Можеби ќе ве интересира: