Ова никој не го очекуваше: Весна и Ѓоле Џогани објавија заедничко видео по скандалот

Ова никој не го очекуваше: Весна и Ѓоле Џогани објавија заедничко видео по скандалот

Објавена во: Живот // Живот

Погледнете како се однесуваат и што прават...

Ѓоле Џогани се најде во центарот на вниманието кога беше објавено видео на кое јасно се гледа дека во автомобилот бакнува непозната жена.

Имено, екипата на „Папарацо лов“ го уловила во автомобилот со постара госпоѓа, за која наводно се испостави дека е нивна семејна пријателка. Сепак, многумина коментираат дека токму таа го иницирала бакнежот во автомобилот.

По тој повод, Весна и Ѓоле уште се немаат огласено, но пејачката сега сите ги шокираше во видеото кое го сподели на својот Инстаграм профил.

Имено, таа објави видео на кое таа и Ѓоле заедно во нивниот стан го чистат фрижидерот и се однесуваат како ништо да не се случило.

„Еве тука е Ѓокси, го чисти фрижидерот“ - рече Весна расположена со гласот и продолжи да го снима зеленчукот, како ништо да не се случува.

Објавена во: Живот // Живот

Можеби ќе ве интересира: