Попуст од 25% само денес во онлајн продавницата на Fashion Group

Попуст од 25% само денес во онлајн продавницата на Fashion Group

Објавена во: После „Школо“ // PR

Овие денови на сите ни е потребна малку шопинг терапија за подобро расположение и поведри мисли. Токму затоа, Fashion Group одлучи денес да биде Специјален Петок, кога купувачите ќе имаат можност да добијат 25% попуст на целата нова колекција пролет/лето 2020.

Со внесување на кодот F25, во кошничката ќе биде пресметан попуст од 25% на Вашите избрани производи од колекциите на 20 брендови. Сега во онлајн портфолиото на Fashion Group се вклучени и детскиот бренд Okaidi, како и италијанскиот бренд за обувки Rossi. Направени од удобни материјали, колекциите пролет/лето 2020 изобилуваат со колоритни парчиња и трендовски модели, кои сме сигурни дека ќе го направат Вашето секојдневие поразнобојно.

Доставата на пратките е бесплатна, а тие се спакувани и се доставуваат следејќи ги сите препораки на СЗО за безбедност и заштита.

Објавена во: После „Школо“ // PR

Можеби ќе ве интересира: