После долго време објави фотка со момчето: Антониа Гиговска на уникатен начин му го честиташе роденденот на Иван (ФОТО)

После долго време објави фотка со момчето: Антониа Гиговска на уникатен начин му го честиташе роденденот на Иван (ФОТО)

Објавена во: Совети // Boys and Girls

После долго време Антониа ја сподели првата фотка со Иван...

Откако во јавноста откри дека нивната врска ќе ја чуваат далеку од љубопитните очи, Анотниа Гиговска конечно сподели фотка со нејзиното момче, пејачот Иван Јованов. За тоа имаше голем повод, а тоа е неговиот родеден.

Иако не го прославија заедно и не беше покрај него кога тој ги душаваше роденденски свеќички на полноќ, Антониа со фотка на која го прегрнува му го честиташе роденден.

„Голем да ни растеш“ - напиша младата пејачка, а покрај оваа желба стави неколку емотикони, меѓу кои и лав, кој го симболизира хороскопскиот знак на Иван.

За потсетување, тие на крајот од месецот беа заедно на летување, но од таму не споделија ниту една заедничка фотографија.

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: