Повеќе не се кријат од јавноста: Ѓорѓе Куљиќ ужива во љубовта со новата девојка, а еве каде отпатуваа сега (ФОТО)

Повеќе не се кријат од јавноста: Ѓорѓе Куљиќ ужива во љубовта со новата девојка, а еве каде отпатуваа сега (ФОТО)

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ не пропушта прилика да покаже колку ужива со својата нова девојка.

Поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ, бизнисменот Ѓорѓе Куљиќ, судејќи по фотографиите на социјалните мрежи, ужива во љубовта со својата нова девојка Мила Радојевиќ.

Откако стапија во врска, Ѓорѓе и Мила постојано патуваат и посетуваат различни дестинации.

Тие двајца на почетокот на летото ги посетија Миконос и Санторини, потоа се упатија во Црна Гора каде го прославија роденденот на Куљиќ, а сега уживаат во Чикаго.

Како што пренесуваат медиумите, Ѓорѓе развил семеен бизнис во Чикаго, поради што често е на пат меѓу Америка и Србија.

Очигледно е дека двајцата уживаат во својата љубов и не сакаат да ја кријат од никого, како што Мила и покажа објавувајќи нивна заедничка фотографија.

извор:GLOSSY

Поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ ужива со новата девојка: Познатиот спортист ќе му биде кум на свадба на бизнисменот?!

Остана во солзи поради Анастасија: Новото момче на Ражнатовиќ ја остави „Ураганката“ за неа

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: