Роденденска забава во парк за синот на водителката Цеце: Бодан наполни три годинки

Роденденска забава во парк за синот на водителката Цеце: Бодан наполни три годинки

Објавена во: Совети // Семејство

Поголемиот син на водителката од утринската програмана Телевизија Телма , Цеце Тодосовска славеше роденден.

Бодан наполни 3 години, роденденската забава била во парк  каде дувал свеќички со неговите најблиски другари.

Водителката секое слободно и убаво време го користи со нејзините два сина Бодан и Симон како и сопругот да уживаат во природа, па и затоа  Водно е нивната честа дестинација.

Фото: Инстаграм


Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: