Сите ги шокираа: Бака Прасе и Теодора Џехверовиќ се бакнуваа

Сите ги шокираа: Бака Прасе и Теодора Џехверовиќ се бакнуваа

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Познатиот јутјубер Бака Прасе одлучи да ја повози со својот автомобил пејачката Теодора Џехверовиќ. Во оваа прилика тие свртеа неколку кругови низ градот, а она што се случувало за време на возењето, Бака го снимаше и така скоцкано во едно видео го објави на својот Јутјуб канал.

Имено, во видеото се гледа дека тој ги исполнува сите желби на пејачката, а се забележува и дека за време на целото возење тој флертува со неа. Теодора се одлучи да го бакне јутјуберот во образ, а потоа следуваше пресврт кога се сменија местата на седење. 

Во продолжение погледнете го видеото и погледнете како помина оваа дружба на пејачката и јутјуберот:


Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: