Таа знае како: Мартија Станојковиќ измами илјадници воздишки откако се соблече на плажа (ФОТО)

Таа знае како: Мартија Станојковиќ измами илјадници воздишки откако се соблече на плажа (ФОТО)

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Пејачката Мартија Станојковиќ во екот на летните одмори, одлучи да помине неколку дена на море, уживајки под топлото сонце и преубавите плажи. Таа не ја пропушти приликата како и многу нејзини колеки да се фотографира во костим за капење.

Во светлозелен костим за капење, Мартија изгледа прекрасно, а може да се забележи и дека доста време вложува во својот изглед.

По летниот одмор, пејачката повторно се враќа на сцената и настапите, а што ново подготвува, останува да дознаеме наскоро.


Фото: Freepik

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: