(ВИДЕО) Делфи е невиден камерман: Дали тета Елена ќе ја викне на снимање на спот?

(ВИДЕО) Делфи е невиден камерман: Дали тета Елена ќе ја викне на снимање на спот?

Објавена во: Совети // Семејство

Поп пејачката Елена Ристеска не ја крие својата голема љубов кон внука си Делфина. Секое слободно време го користи за биде со неа и постојано споделува фотографии и видеа од нивните дружби.

Во последно време таа е посветена на јогата, а нејзиниот профил изобилува со фотки од нејзините вежби. Но, она што ни го превлече вниманието е видеото кое го сподели Елена. Имено, на видеото Делфи ја снима тета додека вежба.

Покрај видеото тета Елена напиша: „Делфи е невиден камерман. Делфи на јога.“ Како помина оваа дружба на тетката и внуката може да погледнете ОВДЕ.

Дали по ова успешно видео, Елена ќе ја повика својата внука на некое снимање, останува да видиме.

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: