(ВИДЕО) Кајли за YouTube сними еден ден од својот луксузен живот!

(ВИДЕО) Кајли за YouTube сними еден ден од својот луксузен живот!

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Сите веќе добро знаеме за луксузниот живот што го живее Кајли, но најверојатно тоа не е доволно па сега таа почна да се снима и за YouTube.

Во 20 минутното видео, своето прво јутјуберско видео на каналот, Кајли Џенер на фановите им даде увид во тоа како изгледа денот, од будењето до заминувањето во кревет, и изгледа дека е прилично зафатена. Видеото веќе има над 13 милиони прегледи, па може и не толку лудо што Кајли се пушти во јутјуберските води. Сигурно ќе има прегледи и се што ќе објави ќе биде гледано. 

Денот и почнува во 6 часот наутро и будилник и е нејзината ќеркичка Сторми. Кајли во видеото објави многу интересни работи, од тоа како изгледа ормарот на Сторми, па се до нејзиниот сопствен работен простор. Интересно е тоа што во видеото физички не се појавува Тревис, но затоа тие разговараа на Телефон. 


Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: