(ВИДЕО) Стефонатор со нов јубилеј: Славеше три години од првото објавено видео!

(ВИДЕО) Стефонатор со нов јубилеј: Славеше три години од првото објавено видео!

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Еден од најпознатите јутјубери кај нас, Стефонатор, вчера има нов повод за славење. Имено, станува збор за заокружувањето на 3 годишната дружба на Јутјуб или поточно ја одбележа третата година од објавување на првото видео.

По тој повод тој се почати со торта, која е со неговиот анимиран линк, а фотките од истата ги сподели на својот Инстаграм профил.

Но, тука не завршуваат работите. Бидејќи не може да се ги почасти сите фанови со торта, Сефонатор им подари роденденско видео, кое е составено од неколку дела, а во еден дел им одговара на прашања на обожавателите. Како изгледа последното видео на Стефонатор, погледнете во продолжение.


Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: