Бака Прасе е разоткриен: Се појави шокантен разговор кој ќе го доведе до нервен слом

Бака Прасе е разоткриен: Се појави шокантен разговор кој ќе го доведе до нервен слом

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Во српските медиуми како бомба одекна веста дека јутјуберот Богдан Илиќ попознат како Бака Прасе е повторно слободен. Имено, Бака ги потврди наводите дека тој и Ања Благојевиќ раскинале, истакнувајќи дека му е многу тешко поради крајот на љубовта.

До редакцијата на „Курир“ стигна принтскрин од еден онлајн разговор на Илиќ со една девојка, а од приложеното може да се заклучи колку му е тешко поради разделбата.

фото: Курир

„Па многу бараш од мене, смисли ти, јас ќе направам“ - пишува Илиќ.

„Зарем ти немаш девојка?“ - следуваше одговор.

„Повеќе не, само те молам молчи, уште не се знае, наскоро ќе се дознае, би те замолил да молчиш за тоа“ - продолжи Илиќ.

„Аха, нема проблем“ - следуваше одговор.

Да потсетиме, Бака Прасе на Инстаграм се огласи и објасни дека повеќе не е во врска.

фото: Принтскрин

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: