Бресквица се јави по приказната за разделбата: Дали ова е потврда дека помеѓу неа и Војаж е крај?

Бресквица се јави по приказната за разделбата: Дали ова е потврда дека помеѓу неа и Војаж е крај?

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Не ја интересира минатото...

Популарната двојка Анџела Игњатовиќ Бресквица и Михајло Веруовиќ Војаж наводно неодамна ставиле крај на нивната врска.

Имено, нивното раскинување привлече големо внимание на социјалните мрежи, особено кај нивните обожаватели кои со денови се прашуваат која е причината за разделбата.

Бресквица објави стори на својот Инстаграм каде ја остави следната порака:

„Тешко е да му верувате на некој, кога од минатото имаш евиденција дека не би требало“ - напиша Брескица.

Може да ве интересира:

Само неколку дена пред разделбата: Вака Бресквица и Војаж покажаа дека се сакаат

Хаосот започнал пред Нова година: Нови „сочни“ детали за разделбата на Војаж и Брескавица

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: