Преслатка: Четиригодишно девојче освои милиони со своите неверојатни вештини за пеење

Преслатка: Четиригодишно девојче освои милиони со своите неверојатни вештини за пеење

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Клер Рајан Крозби е четиригодишно девојче кое ги освои срцата ширум светот откако нејзиниот татко објавивидео  снимка од нивната заедничка изведба на песната „You Got Got A Friend In Me“.

Дејв ја започна песната, а во вториот дел му се придружи и неговата ќерка. Оние кои го виделе видеото биле воодушевени од емоциите со кои пеело девојчето, а многумина признале дека плачеле.


Нивното видео има над 30 милиони прегледи, со над 19.000 коментари.


Фото и Видео: Youtube

Moжеби ќе ве интересира:

(ФОТО) Модерна и преслатка: Ќеркичката на Сара Мејс и Димитар од мала е модна икона

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: