Убавица како мајка ѝ: Ќерката на Наташа Беквалац со две видеа направи хаос на социјалните мрежи

Убавица како мајка ѝ: Ќерката на Наташа Беквалац со две видеа направи хаос на социјалните мрежи

Ќерката на Наташа Беквалац и Дача Икодиновиќ порасна во вистинска убавица, а коментарите на многумина се дека Хана е иста како мајка ѝ.

Хана Икодиновиќ не се експонира често во јавноста и можеме да ја видиме само на платформата TikTok, каде понекогаш објавува видеа, како сега.

Наследничката на Наташа и Дача сподели видео во кое позира додека во позадина се слуша популарна песна на Канје Вест, а таа покажа заносна фигура и прекрасно лице.


Бидејќи ја тргнала можноста за коментари, не можевме да ја видиме реакцијата на јавноста, но не се сомневаме дека ќе добиеше само комплименти.

А веднаш после ова видео, објави уште едно каде е топ средена со глам шминка.


Да потсетиме, Наташа и Дача ја добија Хана на 17 март 2007 година, а 15-годишната Хана често на мрежите истакнува дека е во добри односи со двајцата родители.

Мама и тато се сакаа и ме добија мене: Ќерката на Беквалац и Данило објави спомени од времето на најголемата љубов на родителите (ВИДЕО)

Наташа Беквалац приреди бајка за роденденот на Хана: Славеничката доби посебен подарок (ФОТО)

Можеби ќе ве интересира: