Најново:

Емотивен момент на аеродром: Соња Тарчуловска ја испрти ќерката Мелани во туѓина - „Најди убавина во секој момент и сила во секој чекор“ Прочитај повеќе

Galaxy AI доаѓа на новиот Galaxy Watch и дополнително ги мотивира корисниците да го следат своето здравје Прочитај повеќе

Мајка го дала својот син на посвојување, по 18 години наишла на него во продавница Прочитај повеќе

Успешно заврши првата конференција за млади претприемачи и жени претприемачи „Круг на нови можности“ во организација на ПроКредит Банка и ЕБОР Прочитај повеќе

Завршна изложба „Поглед кон Порта Европа“ во „Литература.мк“ во „Скопје сити мол“ Прочитај повеќе

Богдана изгледа неверојатно по три породувања: Излезе од вилата на Цеца, а сите погледи беа вперени во нејзиното извајано тело Прочитај повеќе

Тестови