Најново:

Некогаш и денес: Петре Шилегов се потсети на младоста Прочитај повеќе

„Атина и Ника не се свесни што се случува“: Јелена Карлеуша е сигурна дека еден ден ќе се гордеат што им е мајка Прочитај повеќе

Од убавицата од Барбадос не очекував поинаков одговор: Ријана во свој стил ги искоментира гласините за бременоста Прочитај повеќе

Анастасија Ражнатовиќ во комбинација која секоја девојка би ја ископирала: Сакото е сон, а чизмите никој не оставаат рамнодушен Прочитај повеќе

Подгответе се за големото финале: Нетфликс ги објави последните 5 епизоди од „La Casa de Papel“ Прочитај повеќе

Многумина ја критикуваат Кортни поради работите кои ѝ ги дозволува на ќерка си: Таа е дете, дозволи ѝ да биде тоа што е Прочитај повеќе

Тестови